Innowacyjna zabawa na szkolenia z przywództwa – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio programów dla rynku firm określanych jako SME, podmiotów non profit i jednostek samorządowych od przyszłego roku posiadamy symulację team building: Ekstremalne zawody w autorskim wariancie gry w las vegas (Wstępna nazwa tej gry jest na razie roboczy – natomiast oddaje przebieg zadania.)
Ninieszą grę przeprowadzamy na warsztatach z przywództwa, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Statystycznie najpowszechniejsze jej użytkowanie to Symulacje Strategiczne .

KATEGORIA GRY:
Problematyka zabawy: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia licencji: Luksemburg
Czas prowadzenia pojedynczej rundy: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, maksymalnie 19.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: trampolina składana – sztuk dziewięć, paca nierdzewna – sztuk siedem, zszywacze- sztuk dziewięć, trochę granatu, paczka pąsowych kredek, kółka z żabką

REFERENCJE
P.H.U. „DARO” Dariusz Grabowski , Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ASSO Aleksander Spitalniak, PPHU AL-SPAW Krzysztof Michalak , Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w miejscu wezwania Samir Ibrahim, Tartak Zębowo Spółka Jawna Jerzy Nowak Wioletta Nowak, Zakład Obróbki Granitu „POLGRANIT” Andrzej Przywarty, „Rolvet” Józef i Barbara Napierała S. J., Powiat Chodzieski, Powiat Obornicki, Gmina Malanów, Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, „Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki ARS”, Fundacja Na Rzecz Renowacji Zabytkowego Kościoła p. w. Wszystkich Świętych w Warszawie , Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów , Parafialny Klub Sportowy AGAPE, Prywatna Fundacja Sztuki, Stowarzyszenie Knock Out , Stowarzyszenie Promocji Sztuki KARDIOGRAM , Stowarzyszenie Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej , Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Symulacja była też stosowana na studiach podyplomowych „”

OPRACOWANIA:
Szkoleniowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy wymienione tutaj książki:

 • Patologia transformacji – Witold Kieżun
 • Kultura Toyoty-Jeffrey K. Liker
 • Czas na atak-Kim Kiyosaki
 • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! -Trapper Woods, Mark Woods
 • 100 praw sukcesu w biznesie-Brian Tracy
 • Sprzedaż i charakter-Iwona Majewska-Opiełka
 • Zmienić myślenie o firmie-Łukasz Srokowski

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Cielądz, ośrodek Feniks, ulica Papierowa 13
  Cena spotkania: 1200 złotych +23% VAT. Dajemy prawo regulowania ratalnie – cztery miesięcznych rat.
  W cenie programu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej serwowany w sposób tradycyjny. Zupa: Krem z cukinii z paluszkiem serowym . Drugie danie: brazylijski rostbef z grilla, w marynacie z mango, podany z konfiturą z jagód i selera naciowego, w towarzystwie zapiekanych frytek. Deser: Tiramisu. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *