Kolejna zabawa na szkolenia z przywództwa – licencja

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece symulacji dla rynku MŚP, stowarzyszen niedochodowych i urzędów publicznych od ostatniego kwartału posiadamy grę integracyjną: Drużynowe rozgrywki w szalonym wariancie gry w Drążki Pogo (Roboczy tytuł zabawy jest do korekty – jednak pokazuje sens tej sesji.)
Powyższą symulację wykorzystujemy na kursach z finansów menedżerskich, z asertywności i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Typowe jej przeznaczenie to Interpersonalne Gry Symulacyjne .

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Zakres tematyczny zabawy: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Słowenia
Czas prowadzenia całej sesji: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: co najmniej 7, maksimum 20.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: piłka american football – sztuk osiem, szczypce do rur – sztuk pięć, skorowidze- sztuk dwie, trochę winogron, paczka marchewkowych zakreslaczy, świecznik

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
„JESPOL” Piotr Jessa, „Letus” Agencja Usługowa Lidia Taborowska , Studio Graficzne MN Dariusz Piotr Pleskot, Jenox Akumulatory Sp. z o.o., ASGARD SPÓŁKA Z ORGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, P.P.H.U. EFEKT Spółka Jawna Janusz Frąckowiak i Spółka w Kaliszu, Irmal-Violetta Poduszak, Gmina Miejska Turek, Gmina i Miasto Witkowo, Powiat Gostyński, Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, Miejski Ośrodek Kultury w Policach, Caritas Archidiecezji Warszawskiej, Fundacja Pomocy Osobom Uzależnionym im. Matki Teresy , Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza Oddział Warszawski , Społeczny Fundusz Stypendialny, Stowarzyszenie Kobiet Po Mastektomii „Amazonki”, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Trwać w Nadziei”, Stowarzyszenie Wymiany i Pojednania, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Symulacja była też stosowana na studiach podyplomowych „Biochemia”

LEKTURY:
Instrukturom planującym prowadzenie tego ćwiczenia rekomendujemy opracowania:

 • Ekonomia dobra i zła-Tomas Sedlacek
 • Komunikacja pozawerbalna.Znaczenie mowy ciała w miejscu pracy-Carol Kinsey Goman
 • Koniec świata menedżerów-Andrzej K. Koźmiński
 • Paradoks Abilene i inne medytacje na temat zarządzania-Jerry Harvey
 • Skąd się biorą kryzysy-Bartłomiej Podolski
 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen
 • Zarządzanie projektami i procesami. Teoria i przypadki praktyczne-Marek Wirkus

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Ostrówek, pałac Siedlisko Morena, ulica Waryńskiego 52
  Cena spotkania: 3200 PLN netto. Dajemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – cztery wpłat.
  W cenie kursu znajduje się menu lunch. Przystawka: Kwiat z wędzonego łososia na rucoli z grzankami i sosem musztardowo miodowym. Zupa: Zupa z frykadelkami. Drugie danie: wieprzowina z musem serowy,babka ziemniaczna, zestaw surówek. Deser: Parfait z białej czekolady na sosie z górskich jagód kryjące się pod karmelowym chrustem. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *